Hemeltron

Täna on Pühapäev, 15. Detsember 2019
Talve alguseni on jäänud 7 päeva
Jaga Facebookis
Tel. +372 682 7955
Mob. +372 566 65535
  • Tooteid ei ole meil laos, tarneajad nädal või kauem, tarneinfo tel. 566 65 535, e-post info@hemeltron.ee
  • Meie kodulehel olevate seadmete hinnad ei sisalda paigaldust.
  • Meie müügikontor asub aadressil Papiniidu 13, 80042 Pärnu.
  • Palume eelnevalt oma tulekust telefonitsi (tel. 56 66 55 35 või e-post info@hemeltron.ee ) teada anda, et teaksime Teie jaoks kohal olla!
  • Lisame uusi lahendusi. Tere tulemast tagasi meie kodulehele.


Gapsal M8 maasoojuspump
Vaata suurt pilti


Gapsal M8 maasoojuspump

Hind: €3 780.00 (sis. 20% km.)


alt

Gapsal M 2- efektiivne soojuspumbasari
Koos Gapsal -soojupumpadega saab kasutada erinevaid soojuse kogumise lahendusi: pinnasekollektorit, avatud veekogu kollektorit, energiapuurkaeve, vihmaveesüsteemi, avatud süsteemi, mere või järvevee pumpamist ning erinevate pikkustega spiraalkollektoreid.

Gapsal M2 on soojuspump mis sisaldab kompressorit, tsirkulatsioonipumpasid küttele ja soojussiirdevedelikule ning kasutajaliidest koos elektriliste komponentidega. Erilahendusteks on võimalik tellida soojuspumpa Gapsal M2 ka tellija soovitud komplektsuses. Gapsal M2 soojuspumba korpuse sees ja standartkomplektis ei ole lisakütte elektrikatelt ja kolmklappi tarbevee soojendamise juhtimiseks vaid need on soojuspumba välised lisaseadmed.

Kasutajaliides ühildub erinvate automaatikasüsteemidega ModBus ühenduse kaudu. Kasutajaliides võimaldab Gapsal M Link mooduliga teostada juhtimist ja jälgimist Internetis Gapsal Ounetis.

 Gapsal M2 varustatud elektroonilise paisventiiliga mis optimeerib külmaine küllastumise aurustis tagades maksimaalse efektiivsuse , kõige uuemate, R410A külmainel töötavate kompressoritega, pehmestardi, ja elektrihäirete kaitse seadmetega, mis kaitsevad faasi vahetuse ,faasi kao, ja üle või alapinge eest faasides. Sellise turvameetme olemasolu tagab elektrisüsteemi ja kompressori maksimaalse kaitse ja võimaldab tootjal anda seadmele pikk garantii.

Gapsal M2 soojuspumba garantii on 5 aastat. 

www.movekgrupp.com